TĚLOVÁ OŠETŘENÍ

přístrojová tělová ošetření

TĚLOVÉ BANDÁŽE

REDUKČNÍ ANTIADIPOZITNÍ BANDÁŽE
Ideální v případě výskytu adipozity a celulitidy.
Profesionální bandáže se šokovým účin-kem proti nahromaděnému tuku. Obsahují specifické lipolytické a tuk spalující aktivní složky, které působí proti difúznímu a lokalizovanému hromadění tuků a zároveň zlepšují odvod přebytečných tekutin.


Aktivní složky:
✔ LIPO BOOST / Inovativní systém se zapouzdřeným fosfatidylcholinem, který usnadňuje transport a účinně rozpouští tuk.
✔ MULTI BODY FIT / Multifunkční aktivní složka na bázi glaucinu, která stimuluje lipolýzu a inhibuje tvorbu nových adipocytů. Zároveň zlepšuje odvodnění a zvyšuje tonus pokožky.
✔ KOFEIN / Aktivní složka se silným lipolytickým účinkem, podporuje odbourávání triglyceridů přítomných v adipocytech, což vede ke snížení objemu tukové tkáně.

ZPEVŇUJÍCÍ TONIZAČNÍ BANDÁŽE
Ideální v případě ochablosti pokožky a při potřebě redefinovat a zpevnit siluetu těla
Profesionální jednorázové bandáže se zpevňujícím účinkem, které zlepšují pružnost a tonus pokožky a redefinují tvar těla. Se specifickými účinnými látkami, které působí proti ochablosti pokožky a dodávají tkáním pevnost a pružnost.


Aktivní složky:
✔ ANTIADIPOGENNÍ KOMPLEX MOŘSKÉHO PŮVODU / Inovativní biotechnologická aktivní látka s extraktem z mořského planktonu, který napodobuje práci aerobního cvičení, zvyšuje uvolňování adiponektinu a zlepšuje tonus tkání.
✔ H2O KOMPLEX / Hydratační komplex, který vytváří ochranný film, snižuje odpařování vody a postupně uvolňuje hydratační aktivní složky pro zajištění optimální úrovně hydratace.
✔ NIACINAMID / Derivát vitamínu B3, který stimuluje produkci lipidů a tvorbu kolagenu a elastinu pro pevnější, hladší a pružnější pokožku. Díky antioxidačním vlastnostem chrání pokožku před volnými radikály a zabraňuje jejímu stárnutí. 

DRENÁŽNÍ MODELAČNÍ BANDÁŽE
Ideální v případě pocitu těžkých nohou, přítomnosti otoků, při zadržování vody a výskytu celulitidy
Profesionální bandáže pro tvarování siluety těla a podporu drenáže nahromaděných tekutin. Specifické aktivní složky působí proti zadržování vody, zlepšují mikrocirkulaci pokožky a redukují nedokonalosti související s celulitidou.


Aktivní složky:
✔ NIO-TECHNOLOGIE / Inovativní technologie s niozomy pro hloubkové a postupné uvolňování účinných látek.
✔ SOLI SÍRANU HOŘEČNATÉHO A CHLORIDU HOŘEČNATÉHO / Intenzivní drenážní účinek a efekt proti zadržování vody. Dodávají tonus a remineralizují pokožku a tkáně.
✔ EXTRAKTY Z BŘÍZY A PUPEČNÍKU ASIJSKÉHO / Zlepšují mikrocirkulaci a působí drenážně, zabraňují žilním problémům a poruchám krevního oběhu.

TĚLOVÁ SÉRA

Zpevňující a tonizační sérum


Sérum tukové zásoby / inovované složení

Sérum na celulitidu / inovované složení

CENÍK TĚLOVÉ PÉČE

Tělové bandáže

Bandáže samostatně, v rámci libovolého ošetření

900 Kč

Tělové sérum + mezoterapie

V rámci libovolného ošetření. Cena se odvíjí podle vybrané partie

od 690 Kč

Zábal z bílých květů 

Očištění, dermopeel, zábal z bílých květů, sérum na tělo, zpevňující krém 

2 090 Kč

Tělové ošetření Meso-Fit

PŘÍPRAVUJE SE.....

1 590 Kč

Tělový peeling + bandáže

PŘIPRAVUJE SE....

2 090 Kč