LYCON

LYCON byl založen v Austrálii v roce 1978 mezinárodně uznávanou beauty terapeutkou Lydií Jordane. Při své práci v kosmetickém průmyslu nemohla na trhu najít vosk, který by plně splňoval očekávání jejích klientů. A protože pochází z rodiny kosmetických chemiků, bylo logickým řešením vyvinout vosk šitý na míru.

LYCON k výrobě používá jen ty nejlepší pryskyřice, přírodní ingredience a aromaterapické oleje. Díky nim jsou vosky nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. LYCON vosky zaručují vynikající výkon při odstraňování i těch nejkratších nepoddajných chloupků od délky 1 mm. Nízká teplota tání a jemná receptura dodávají voskům vyživující a o pokožku pečující vlastnosti, a zanechávají ji hladkou a jemnou na dotek.

Epilační vosky LYCON jsou dodávány ve dvou variantách: samostržné horké vosky neboli Hot Wax, doplněné senzačním a technologicky jedinečným voskem LYCOjet a vosky teplé neboli Strip Wax, odstranitelné pomocí epilačních pásků. Systém epilace je doplněn o přípravky, které ošetřují pokožku před a po epilaci, produkty určené pro domácí péči a příslušenství. LYCON vám dává možnost zvolit vhodnou kombinaci produktů dle individuálních potřeb zákazníků.

Proč LYCON ?

Odstraňování chloupků se pro Vás díky epilačnímu systému LYCON stane zcela exkluzivním zákrokem.

Při používání výrobků LYCON se nemusíte strachovat o podrážděnou nebo zarudlou pokožku, zvláště pokud se epilace provádí na citlivých partiích jako jsou obličej, podpaží či oblast třísel (například u brazilské epilace).

Důvodem je použití těch nejkvalitnějších přírodních pryskyřic a včelího vosku při jejich výrobě. Jejich nízká teplota tání, flexibilita a mimořádné výživové vlastnosti poskytují péči i té nejcitlivější pokožce.

Unikátní způsob provedení epilace, široká škála doplňkových produktů a smysly stimulující aromaterapie jsou důležitými prvky tohoto epilačního systému. LYCON má jedinečnou reputaci po celém světě díky vynikající kvalitě a důvěryhodnosti svých výrobků.

Profesionálové s jistotou používají epilační systém LYCON, neboť pokaždé dosáhnou výsledků celkově hladké pokožky a odstranění nepoddajných chloupků již od délky 1 mm, bez ohledu na jejich typ. LYCON přináší nový přístup k epilaci.

Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné pro zákazníky, neboť dochází k odstranění chloupků již od 1 mm. 

  • Výdrž je 4-6 týdnů
  • Již žádné žiletky a zarůstající chloupky 
  • Odstranění chloupků již od 1mm bez nutnosti dočišťování pinzetou
  • Profesionální PŘED a PO depilační péče
  • Žádné zarudnutí nebo podráždění kůže 
  • Pro muže a ženy všech věkových kategorií
  • Ochrání a pečuje o pokožku díky ochrannému olejíčku 
  • Téměř bez bolesti 
  • Nezanechává žádné lepivé stopy

Jsem první a jediný certifikovaný a odborně proškolený Lycon salon v Mladé Boleslavi