OBJEDNÁVKY A VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Věrnostní program 

Děkuji, že jste si vybrali mé služby

  • Objednávka

Vaše objednávky a rušení termínů provádějte prosím pouze v pracovních dnech od pondělí do pátku v čase 8-19 hodin na telefonním čísle 777781803. Mimo tento vyhrazený čas objednávky nevyřizuji. Své termíny si můžete rezervovat osobně,telefonicky, formou SMS zpráv nebo na sociálních sítí. Pokud se však objednáváte poprvé, objednejte se buď osobně nebo telefonicky. Děkuji za pochopení. 

  • Změna / Zrušení termínu

Změna nebo zrušení termínu musí být provedeno alespoň 24h předem. Pozdější změna/zrušení termínu méně než 24h, si vyhrazuji právo žádat kompenzační poplatek ve výši 50% z ceny služby, který pokryje ušlý zisk, náklady salonu, chůvu apod... 

  • Nemoc / Nachlazení 

Pokud jste nemocní, tak své termíny prosím přeobjednejte. Ohrožujete mé zdraví a smluvené termíny ostatních klientů. Nemoc a oslabení imunitního systému může způsobit, že materiál nemusí dobře přilnout, u prodlužování řas se zvyšuje riziko alergické reakce a otoku víček. Dostavíte-li se nemocná, budete z tohoto důvodu přeobjednána s pokutou 50% z ceny služby za nezrušení objednávky.

  • Neomluvený termín

Pokud se neomluvíte nebo s jiného důvodu nedorazíte na smluvený termín, vyhrazuji si právo Vám naúčtovat  50% z ceny služby. Pokud nebude částka uhrazena, neposkytnu Vám nový termín na další službu. 

  • Platba 

Platba je možná v hotovosti nebo platební kartou.  

  • Záruka / Reklamace

Na všechny služby se vztahuje záruka a reklamace. Vaše reklamace může být však uplatněna nejdéle do 72h od poslední návštěvy. Reklamaci lze provést pouze při osobním jednání. Reklamace se nevztahuje na mechanicky poškozené řasy/obočí a pod. Vše je uvedeno v obchodních podmínkách. 

  • Mobilní telefony 

Během Vaší návštěvy v salonu mějte prosím ztlumené zvuky na vašem mobilním telefonu.

  • Zrušení termínu ze strany salonu 

V případě zrušení Vašeho termínu se strany salonu z důvodu např. nemoci, firemních událostí, školení apod.. méně než 24h předem, bude Vám poskytnut náhradní termín a následná sleva X% z ceny služby. 

  • Doprovod

Na smluvený termín se prosím dostavte bez doprovodu dětí, rodinných příslušníků a domácích mazlíčků. Jedná se o velmi pečlivou, precizní a jemnou práci, kde je potřeba maximální soustředění a klid na práci. ¨

  • Dárkové poukazy

Vyhrazuji si právo nepřijmout dárkový poukaz po splatnosti a to v jakékoliv výši. Pokud se na svůj termín nedostavíte bez omluvy, propadá vám 100% ceny dárkového poukazu.