OBJEDNÁVÁNÍ A CHOD SALONU


  • Objednávka

Vaše objednávky a rušení termínů provádějte prosím pouze v pracovních dnech od pondělí do pátku v čase 8-19 hodin na telefonním čísle 777781803. Mimo tento vyhrazený čas objednávky nevyřizuji. Své termíny si můžete rezervovat osobně, telefonicky, formou SMS zpráv, on-line v aplikaci MyFox nebo na sociálních sítí. Pokud se však objednáváte poprvé, objednejte se buď osobně nebo telefonicky. Děkuji za pochopení. 

  • Změna / Zrušení termínu

Změna nebo zrušení termínu musí být provedeno alespoň 24h předem. Pozdější změna/zrušení termínu méně než 24h, si vyhrazuji právo žádat kompenzační / storno poplatek ve výši 50% z ceny služby, který pokryje ušlý zisk, náklady salonu, chůvu apod... 

  • Nemoc / Nachlazení 

Pokud jste nemocní, tak své termíny prosím přeobjednejte. Ohrožujete mé zdraví a smluvené termíny ostatních klientů. Nemoc a oslabení imunitního systému může způsobit, že materiál nemusí dobře přilnout, u prodlužování řas se zvyšuje riziko alergické reakce a otoku víček, masáží a aktivací lymfatického systému se dostane infekt do celého těla apod..Dostavíte-li se nemocná, budete z tohoto důvodu přeobjednána s pokutou 50% z ceny služby za bezohlednost a nezrušení objednávky.

  • Neomluvený termín

Pokud se neomluvíte nebo z jiného důvodu nedorazíte na smluvený termín, vyhrazuji si právo Vám naúčtovat storno poplatek 50% z ceny služby. Pokud nebude částka uhrazena, neposkytnu Vám nový termín na další službu. 

  • Platba 

Platba je možná v hotovosti nebo QR platba.  

  • Záruka / Reklamace

Na všechny služby se vztahuje záruka a reklamace. Vaše reklamace může být však uplatněna nejdéle do 48h od poslední návštěvy. Reklamaci lze provést pouze při osobním jednání. Reklamace se nevztahuje na mechanicky poškozené řasy/obočí a pod. 

  • Mobilní telefony 

Během Vaší návštěvy v salonu mějte prosím ztlumené zvuky na vašem mobilním telefonu.

  • Zrušení termínu ze strany salonu 

V případě zrušení Vašeho termínu se strany salonu z důvodu např. nemoci, firemních událostí, školení apod. méně než 24h předem, bude Vám poskytnut náhradní termín a následná adekvátní kompenzace.

  • Doprovod

Na smluvený termín se prosím dostavte bez doprovodu dětí, rodinných příslušníků a domácích mazlíčků. Jedná se o velmi pečlivou, precizní a jemnou práci, kde je potřeba maximální soustředění a klid na práci.

  • Dárkové poukazy

Vyhrazuji si právo nepřijmout dárkový poukaz po splatnosti a to v jakékoliv výši. Pokud se na svůj termín nedostavíte bez omluvy, propadá vám 100% ceny dárkového poukazu.