PÉČE O ŘASY A OBOČÍ

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS 

CASHMERE ŘASY

Jedná se o prodlužování řas metodou řasa na řasu (1:1), kdy se používají speciální syntetické, ploché kašmírové řasy, které jsou jemné na dotek, jsou výrazné a extra černé. Jsou o 40% odlehčené, než řasy klasické, tudíž dochází k minimálnímu zatížení přírodních řas a prodlouží se životnost aplikace.

HOLLYWOODSKÝ OBJEM 

Celosvětově známá a nejžádanější metoda prodlužování řas. Používají se velmi tenké a nic nevážící řasy, jsou nadýchané a dodávají klientkám výraznější a plnější vzhled očí. Vhodné pro klientky, které mají své přírodní řasy řídké, jemné, poškozené nebo místa bez řas. Počet aplikovaných řas se pohybuje od 200 do 800 řas na jednotlivém oku.

KIM VOLUME 

Sledujete modní trendy nebo toužíte po velmi výrazných a extravagantních řasách? Řasy jsou inspirované hvězdou Kim Kardashian. Metoda KIM VOLUME dokáže zahustit a zvýraznit i malé oči s oslabenými řasami. Vytváří velmi husté vějířky (10-15D), jedná se tedy o maximální efekt s minimálním zatížením. 

BROW BOMBER

Proč jsem si vybrala školení na úpravu obočí?

- Věděli jste, že obočí je jedna z nejdůležitějších částí obličeje? Správně upraveném obočí může zkrášlit, omladit a dodat jiskru v celkovém vzhledu. Můžete mít krásné řasy, lifting, botoxové výplně obličeje apod.. Ale pokud nebudete mít krásné a upravené obočí, tak Vaše tvář bude dokonalá jen z 50%.

InLei® BROW BOMBER je revoluční profesionální ošetření, které je určeno výhradně na obočí a postará se o to, aby byly chloupky obočí pěkně upravené, hebké, hedvábné a vyživené.
Jedná se o ošetření spadající do kompetence profesionálek, které se dnes nazývají: Brow Artist nebo Brow Designer. Toto ošetření může mít různé názvy: laminace obočí, WOW efekt, sobolí obočí.

Co přesně BROW FILLER nabízí klientům?

  • maximální přirozenost (nic umělého)
  • dokonalou úpravu obočí
  • podporu růstu chloupků
  • architektura obočí - vyměření nití 
  • řešení pro neupravené obočí, chloupky rostoucí různými směry
  • vyčesání chloupků obočí v požadovaném směru
  • barevnou pigmentaci obočí - Ombre efekt
  • upravené obočí voskem, pinzetou ...
  • výživa

Procedura je vhodná prakticky pro každého, ať už jste muž či žena, ať je Vaše obočí slabé, silné, nepoddajné, rozcuchané, padající apod.

Výdrž je u každé klientky individuální dle síly a obnovy růstového cyklu chloupků. Pěkné obočí vydrží až 6 týdnů. Pro dlouhotrvající efekt doporučuji následnou domácí péči od italské značky Inlei.

Kontraindikace: operace a poranění v oblasti očního okolí, těhotenství, kojení, v léčbě chemoterapie, hormonální léčba

LASH FILLER

Jedná se o revoluční, inovativní, jedinečnou novou péči s klinicky prověřenou účinností. Veškeré produkty jsou vyrobeny ze špičkových italských surovin, testovány a schváleny italskou klinikou estetické medicíny.

LASH FILLER je přípravek, který posiluje, vyživuje a prodlužuje přírodní řasy. Na rozdíl od jiných liftingů, které působí pouze povrchově, je vědecky doloženo, že Filler řasou prostupuje a ukládá se v ní, vyživuje cibulku a působí na růst řas vylepšením stavby matrice. Je třeba si uvědomit, že pokud Filler ztratí účinek nebo řasa vypadne a nahradí ji řasa nová, pořád zůstane částečně zachována změna zakřivení řas proto, že předchozí aplikací se změnila paměť svalu (vzpřimovače).

Jedná se o první značku, která díky klinickým testům garantuje:
1.) Zesílení průměru řasy až o 24% (během tří aplikaci)
2.) Natočení řas až o 31% výrazněji (po jedné aplikaci)
3.) Posílení obsahu skutečného keratinu a dodání trojregeneračního komplexu.

Ošetření Fillerem je vhodné pro ty.....
- jejichž řasy jsou příliš rovné, či povislé. Filler zajistí půvabnější a více otevřený tvar oka. Řasy jsou silnější a výraznější.
- jejichž řasy jsou neuspořádané a kříží se.
- kdo mají své řasy suché, křehké, dlouhé a nepoddajné.
- kdo si dávají přestávku od prodloužených řas.
- kdo mají rádi přirozený vzhled očí, nechtějí prodloužené řasy a nemají čas pravidelně chodit na doplňování řas.

Po aplikaci jsou řasy zdravější, výraznější a znatelně kvalitně ošetřené. Během aplikace se přírodní řasy barví kvalitními barvami značky InLei, které se nevymývají.

Výsledný efekt vydrží až 8 týdnů, ale u většiny případů se může délka působení ještě o několik týdnů prodloužit.

MŮJ TIP NA SPRÁVNÉ ODLIČOVÁNÍ!
- Při použití speciální odličovací pěny značky InLei MOUSSE AVENA a čistícího kartáčku, podpoříte zdraví a kvalitu přírodních řas. Odličování očí pomocí vatových tamponů je nevhodné a přírodní řasy se tím mechanicky ničí. (K zakoupení u mě v salonu.)

Kontraindikace: operace a poranění v oblasti očního okolí, těhotenství, kojení, v léčbě chemoterapie, hormonální léčba, demodex, permanentní make-up (až po jeho celkovém vyhojení a korekci), 

HENNA BROWS

Co je Henna?

Henna, neboli Henovník bílý, je 2 až 6 metrů kvetoucí rostlina, která tvoří základní barvu henny do oranžova/mahagonova. Tato rostlina je základem všech Henna odstínů, které jsou pak doplněné o další byliny, díky kterým se vytváří výsledný odstín. Rostlina pochází ze středního východu, má podlouhlé zelené listy, z nichž se po usušení a nadrcení získá prášek s typickou vůní. Tímto procesem se získá 100% přírodní barva. 

Henna jako přírodní barva probarvuje chloupky obočí povrchově a kůži. Tím se docílí výraznějšího efektu a rekonstrukci chybějícího obočí. Je šetrnější než klasická barva. Výdrž na kůži je zhruba 14 dní a na chloupcích zhruba 6 týdnů. U každé klientky je výdrž individuální dle typu a mastnoty pleti a následné domácí péče. V nabídce je široká škála barevných odstínů, jak studených, tak teplých tónů. V rámci celé aplikace se provádí vyměřování a architektura obočí pomocí nitě a následná depilace voskem, či úprava pinzetou. 

Kontraindikace: operace a poranění v oblasti očního okolí, těhotenství, kojení, v léčbě chemoterapie, hormonální léčba

HISTORIE PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

První technika prodlužování řas se objevila na začátku 20.století, kdy zakladatel značky Maybelline, farmaceut Williams, smíchal ve své laboratoři vazelínu s prachem z černého uhlí a vytvořil tak první řasenku. Světoznámý vizážista Max Factor nedlouho poté speciálním způsobem přichytil třásně na niť a tuto konstrukci upevnil na horní víčko herečce Fillis Havier, která ztvárnila roli Roxy v muzikálu Chicago. První umělé řasy byly na světě, avšak měly řadu nevýhod- byly těžké, finančně nedostupné a nevypadaly přirozeně. V 50. letech došlo k velkému rozmachu kosmetického průmyslu, díky kterému zažily nalepovací řasy znovuzrození. Začalo se experimentovat s novými materiály a v 60. letech se do popředí dostal -v čele s modelkou Twiggy- trend výrazných očí a s ním maximálně dlouhých řas. Následujícím pokrokem zrozeným v Hollywoodu se stalo prodloužení řas trsy. Revoluční novinka přišla na začátku nového století. Japonští vědci vytvořili jednu umělou řasu, která se aplikuje s pomocí speciálního hypoalergenního lepidla na řasu vlastní.

Zdroj: https://www.violetlashes.cz/institut/blog/historie/